Kwiecień 2021

19.04.2021 r. Pszczółki realizowały kolejny blok tematyczny w ramach projektu " W świecie emocji".  Przedszkolaki wykonywały rozmaite ćwiczenia oddechowe,np: dmuchanie na papierowe zabawki zawieszone na nitce, dmuchanie na różne drobnostki pływające w wodzie, przenoszenie za pomocą słomki kawałków papieru z jednego miejsca na inne. W kolejnej części zajęć dzieci zaznajomiły się z definicją " emotikon" oraz zapoznały się ze znakami topograficznymi służącymi do wyrażania nastroju w Internecie.

23.04.2021 r. Pszczółki kontynuowały kolejny odłam tematyczny w ramach projektu
" W świecie emocji".  Przedszkolaki brały udział  w rozmaitych konkurencjach sportowych, dzięki czemu mogły doznać rozmaitych stanów emocjonalnych ( radość-zwycięstwo, smutek-przegrana, strach-bicie serca itp)

29.04.2021 r. Pszczółki realizowały kolejną część tematyczną w ramach projektu  " W świecie emocji". Przy użyciu plasteliny dzieci lepiły swojego antystresowego " potwora". Podczas zgniatania go, dzieci mogły się zrelaksować i odprężyć.