Wrzesień 2020

Spotkanie z policjantem 22.09.2020

Grupę przedszkolną Słoneczka odwiedzili specjalni goście Pani i Pan policjant z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę.

Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z niebezpieczeństwami grożącymi im w trakcie drogi do przedszkola, uświadomienie dziecku jak prawidłowo należy korzystać z drogi oraz jak zachować się , gdy spotkają na swojej drodze obcą obcą osobę. Dzieci miały okazję dowiedzieć się również, na czym polega praca policjanta, jak wygląda jego mundur oraz jaki sprzęt jest potrzebny policjantom podczas służby.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały policjantom za wizytę , wręczając im drobny upominek. To był dzień , który na długo pozostanie w pamięci dzieci.

18.09.2020r- dzieci z grupy " Żabki" obchodziły "Dzień przedszkolaka"

Dnia  18.09.2020 r. dziec z grupy Biedronki obchodziły "Dzień Przedszkolaka"

Dzień Przedszkolaka

Dwudziesty września to bardzo ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Przedszkolaki w ten dzień mają swoje święto- Dzień Przedszkolaka. W tym dniu swoje święto obchodziły Pszczółki. Brały udział w rozmaitych grach, konkurencjach i zabawach, odbyły się tańce i malowanie dziecięcych twarzy. W ten sposób spędziły dzień pełen atrakcji.

Dzień Chłopaka

Trzydziestego września obchodziliśmy w Pszczółkach Dzień Chłopaka. Na początku dziewczynki zaśpiewały chłopcom sto lat i razem z paniami złożyły im życzenia. Każdy z chłopców otrzymał od dziewczynek upominek- kolorowe serduszko. Chłopcy z zadowoleniem podziękowali koleżanką za przygotowanie tak miłej niespodzianki.