rok szkolny 2018/2019

Podziękowanie za wkład w ogólnopolską akcję Góra Grosza XIX edycja.

Dyplom za II miejsce dla grupy "Pszczółki" w Powiatowym Konkursie Tańca "Złotów 2019" w kategorii przedszkola. Wychowawca- Beata Niedźwiecka

Dyplom za udział  dla grupy "Biedronki" w Powiatowym Konkursie Tańca "Złotów 2019" w kategorii przedszkola. Wychowawca - Monika Małaczek

Podziękowanie dla Publicznego Przedszkola nr 1 za udział w konkursie "100 lat UAM".

Udział wzięła dziewczynka 6-letnia Zuzanna Kosecka pod opieką nauczycielki Agnieszki Mikickiej.

Gala wręczenia nagród.  Zuzanna nie mogła uczestniczyć z powodu choroby. Nagrodę w jej imieniu odebrał dyrektor przedszkola Mariola Surma i nauczycielka Agnieszka Mikicka.

Zuzi nagrodę  przekazaliśmy podczas uroczystości "Pożegnanie przedszkola".

Podziękowanie dla Publicznego Przedszkola nr 1 za udział w konkursie "Zbieramy makulaturę, zużyte baterie i telefony kmórkowe. Zbieramy- nie wyrzucamy" w kategorii przedszkoli.

Dyplom dla Agaty Powałki z grupy "Pszczółki" za uczestnictwo w XXIV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków eliminacje Powiatowe "Złotów 2019". Wychowawca - Beata Niedźwiecka.

Z Publicznego Przedszkola nr 1 w Złotowie do następnego etapu eliminacji w Trzciance  przeszła Agata Powałka z grupy Pszczółki, wych. Beata Niedżwiecka oraz Hanna Szymańska  z grupy "Krasnale" wychowawca Teresa Szmyt.

24.04.2019r.- gala "100 lecie  utworzenia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci"

15.05.2019r. - Przedszkolny Konkurs Recytatorski Tuwimki 2019

Z Publicznego Przedszkola nr 1 w Złotowie udział wzięli Adam Kurzawa z grupy Pszczółki, wychowawca Beata Niedźwiecka; Wiktoria Czechowska z grupy Misie, wychowawca Lucyna Pisula; Krystyna Tetzlaff z grupy Słoneczka, wychowawca Elżbieta Jaster.

Adam Kurzawa- lat 5

Wiktoria Czechowska- lat 6

Krystyna Tetzlaff - lat 6

Certyfikat dla Publicznego Przedszkola nr 1.